O nás a naší Vinotéce U Radnice

Vítejte na stránkách Vinotéky U Radnice. Jsme malý rodinný podnik, který se zrodil z vášně k vínu a potěšení z jeho sdílení s ostatními.
Naše cesta začala před několika lety na malé vinici na Moravě, kde jsme se zamilovali do procesu výroby vína. Z těchto kořenů jsme vytvořili naši vinotéku, místo, kde můžeme představit to nejlepší z Moravy ale i ze světa.
Zákazníci, kteří navštěvují naši vinotéku, jsou stejně rozmanití jako vína, která tvoří naši sbírku. Jsou to muži i ženy, mladí i starší, zkušení znalci vína nebo ti, kteří teprve objevují jeho kouzlo. Ale mají všichni něco společného - lásku k dobrému jídlu, pití a přátelské atmosféře.
Ve Vinotéce U Radnice nejde jen o prodej vína. Jde o sdílení zážitků, povídek a radosti z objevování nových chutí. Jsme unikátní tím, že nejen nabízíme výběr sudových vín z celého světa, ale také jsme věrní našim moravským kořenům a nabízíme láhvová vína pouze z této oblasti.
A protože víme, že k vínu patří i dobré jídlo a pití, najdete u nás také výběr sýrů, gastrodelikates, čokolády ale i rumů a destilátů z celého světa.
Proč si vybrat nás? Protože u nás nejde jen o nákup vína. Jde o zážitek, cestu chutěmi a vůněmi, o setkání s lidmi, kteří sdílí vaši vášeň. Jsme místem, kde se můžete zastavit, odpočinout si od shonu dne a užít si jednoduché radosti života.

Těšíme se na vaši návštěvu v naší vinotéce a na sdílení naší vášně pro víno s vámi.